Dziecięcy Salonik Filmowy z Kacprem i Emmą

 74 min.

tytuł oryginalny:
Kacper i Emma szukają skarbów / Karsten og Petra på skattejakt
gatunek:
familijny
reżyseria:
Aurora Gossé
kraj produkcji:
Holandia
rok produkcji:
2018
napisy:
dubbing
opis:

MATEUSZ ŚWISTAK oraz KACPER I EMMA SZUKAJ Ą SKARBÓW

Czy kino może zostać opanowane przez Piratów? Czy może zostać ogarnięte przez gorączkę złota? Może! I zostanie! Już 20 stycznia, uczestnicy poranka zostaną porwani w wir pirackiej przygody za sprawą filmu Kacper i Emma szukają skarbów. Na warsztatach poprzedzjących projekcję, dzięki pirackim opowieściom i tajemniczej mapie dzieci będą mogły nie tylko rzucić się w wir przygody, ale także zwiedzić najsekretniejsze zakamarki kina Amok. Wszystko w szalonym klimacie rodem z Wyspy Skarbów. ARRR!!! 

Przewodnikiem po tej podróży będzie MATEUSZ śWISTAK.


Warsztaty poprowadzi Mateusz Świstak – opowiadacz, animator kultury, autor bloga basnienawarsztacie.pl. Jego głównym narzędziem pracy są słowa, dzięki którym przenosi uczestników w miejsca, gdzie wzrok nie sięga. Charyzmatyczny, obdarzony niekonwencjonalnym poczuciem humoru prowadzący potrafi oczarować tak dzieci, jak i rodziców. Laureat nagrody specjalnej im. Astrid Lindgren za najlepszą książkę dla dzieci i młodzieży i dwóch statuetek Słoneczniki. Prywatnie fan musicali.


KACPER I EMMA SZUKAJĄ SKARBÓW

Po warsztatch zapraszamy na przedpremierowy pokaz kolejnego filmu z uwielbianej przez dzieci serii. Tym razem najlepsi przyjaciele Kacper i Emma jadą na wakacje nad morze. Korzystają tam z kąpieli, zbierają muszle, budują zamki z piasku, puszczają latawce, a nawet łowią ryby. Wakacje jak każde do czasu, aż na plaży znajdują tajemniczą skrzynię. To kapsuła czasu z pamiątkami przeszłości i mapą. Dla Kacpra i Emmy rozpoczyna się ekscytująca przygoda. Kolejna ekranizacją bestsellerowych książek autorstwa Tor Åge Bringsværd i Anne G. Holt.


Spotkanie jest adresowane do dzieci w wieku: 5-9 lat wraz z rodzicami.

Czas trwania: warsztaty – ok. 60`, film – 74`

Bilety: 10 zł

Na poranek obowiązują zapisy: tel. 32 238 25 01, biuro@amok.gliwice.pl       (liczba miejsc ograniczona)