19 czerwca

środa
16:00
Mała sala
lekcje tolerancji
komedia Arkadij Nepytaliuk Ukraina 2023  95 min.
16:15
Duża sala
the watchers
thriller psychologiczny Ishana Night Shyamalan USA 2024  98 min.
18:00
Mała sala
smak wolności
komedia kulinarna, fantasy Alexandr Berezan Ukraina 2021  116 min.
18:15
Duża sala
do granic
thriller psychologiczny Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vásquez Hiszpania 2022  77 min.
20:00
Mała sala
do uslug szanownej pani
dramat, komedia, romans Gilles Legardinier Luxemburg, Francja  2023  100 min.
20:00
Duża sala
królestwo zwierząt
przygodowy, science-fiction Thomas Cailley Francja 2023  130 min.

20 czerwca

czwartek
16:00
Mała sala
lekcje tolerancji
komedia Arkadij Nepytaliuk Ukraina 2023  95 min.
16:15
Duża sala
the watchers
thriller psychologiczny Ishana Night Shyamalan USA 2024  98 min.
18:00
Mała sala
smak wolności
komedia kulinarna, fantasy Alexandr Berezan Ukraina 2021  116 min.
18:15
Duża sala
do granic
thriller psychologiczny Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vásquez Hiszpania 2022  77 min.
20:00
Mała sala
do uslug szanownej pani
dramat, komedia, romans Gilles Legardinier Luxemburg, Francja  2023  100 min.
20:00
Duża sala
królestwo zwierząt
przygodowy, science-fiction Thomas Cailley Francja 2023  130 min.

21 czerwca

piątek
15:00
Duża sala
do granic
thriller psychologiczny Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vásquez Hiszpania 2022  77 min.
16:00
Mała sala
strefa interesów
dramat Jonathan Glazer Polska, Wielka Brytania 2023  104 min.
16:30
Duża sala
królestwo zwierząt
przygodowy, science-fiction Thomas Cailley Francja 2023  130 min.
18:00
Mała sala
smak wolności
komedia kulinarna, fantasy Alexandr Berezan Ukraina 2021  116 min.
19:00
Duża sala
hamlet
retransmisja spektaklu Sam Mandes Wielka Brytania 2019  170 min.
20:00
Mała sala
Anatomia Upadku_OSCAR (1)
dramat, kryminał, thriller Justine Triet Francja 2023  150 min.

22 czerwca

sobota
15:30
Duża sala
królestwo zwierząt
przygodowy, science-fiction Thomas Cailley Francja 2023  130 min.
16:00
Mała sala
strefa interesów
dramat Jonathan Glazer Polska, Wielka Brytania 2023  104 min.
18:00
Duża sala
rój
dramat psychologiczny Bartek Bala Polska 2023  100 min.
18:00
Mała sala
smak wolności
komedia kulinarna, fantasy Alexandr Berezan Ukraina 2021  116 min.
20:00
Mała sala
Anatomia Upadku_OSCAR (1)
dramat, kryminał, thriller Justine Triet Francja 2023  150 min.
20:15
Duża sala
do granic
thriller psychologiczny Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vásquez Hiszpania 2022  77 min.

23 czerwca

niedziela
15:15
Duża sala
jutro bedzie nasze
komediodramat Paola Cortellesi Włochy 2023  118 min.
16:15
Mała sala
8122470.3
animowany Alain Gagnol, Jean-Loup Felicioli Francja 2023  77 min.
17:30
Duża sala
królestwo zwierząt
przygodowy, science-fiction Thomas Cailley Francja 2023  130 min.
18:00
Mała sala
smak wolności
komedia kulinarna, fantasy Alexandr Berezan Ukraina 2021  116 min.
20:00
Mała sala
Anatomia Upadku_OSCAR (1)
dramat, kryminał, thriller Justine Triet Francja 2023  150 min.
20:00
Duża sala
do granic
thriller psychologiczny Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vásquez Hiszpania 2022  77 min.

25 czerwca

wtorek
15:15
Duża sala
jedno życie
biograficzny, dramat James Hawes Wielka Brytania 2023  110 min.
17:30
Duża sala
królestwo zwierząt
przygodowy, science-fiction Thomas Cailley Francja 2023  130 min.
20:00
Duża sala
do granic
thriller psychologiczny Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vásquez Hiszpania 2022  77 min.

26 czerwca

środa
12:30
Duża sala
do uslug szanownej pani
dramat, komedia, romans Gilles Legardinier Luxemburg, Francja  2023  100 min.
15:15
Duża sala
jedno życie
biograficzny, dramat James Hawes Wielka Brytania 2023  110 min.
17:30
Duża sala
królestwo zwierząt
przygodowy, science-fiction Thomas Cailley Francja 2023  130 min.
20:00
Duża sala
do granic
thriller psychologiczny Alejandro Rojas, Juan Sebastián Vásquez Hiszpania 2022  77 min.