6 sierpnia

piątek
16:00
Mała sala
po złoto
dokumentalny, biograficzny Ksawery Szczepanik Polska 2020  62 min.
16:15
Duża sala
raya
animowany, familijny, przygodowy, fantasy Don Hall, Carlos López Estrada USA 2021  104 min.
17:15
Mała sala
Sound of metal
dramat, romans Darius Marder USA 2019  120 min.
18:15
Duża sala
Nomadland
dramat Chloé Zhao USA 2020  108 min.
19:30
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
20:15
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.

7 sierpnia

sobota
16:00
Mała sala
po złoto
dokumentalny, biograficzny Ksawery Szczepanik Polska 2020  62 min.
16:15
Duża sala
raya
animowany, familijny, przygodowy, fantasy Don Hall, Carlos López Estrada USA 2021  104 min.
17:15
Mała sala
Sound of metal
dramat, romans Darius Marder USA 2019  120 min.
18:15
Duża sala
Nomadland
dramat Chloé Zhao USA 2020  108 min.
19:30
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
20:15
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.

8 sierpnia

niedziela
16:00
Mała sala
mój brat ściga dinozaury
familijny Stefano Cipani Włochy 2019  101 min.
16:15
Duża sala
raya
animowany, familijny, przygodowy, fantasy Don Hall, Carlos López Estrada USA 2021  104 min.
18:00
Mała sala
po złoto
dokumentalny, biograficzny Ksawery Szczepanik Polska 2020  62 min.
18:15
Duża sala
Nomadland
dramat Chloé Zhao USA 2020  108 min.
19:15
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
20:15
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.

10 sierpnia

wtorek
11:00
Duża sala
raya
animowany, familijny, przygodowy, fantasy Don Hall, Carlos López Estrada USA 2021  104 min.
16:00
Mała sala
po złoto
dokumentalny, biograficzny Ksawery Szczepanik Polska 2020  62 min.
16:15
Duża sala
raya
animowany, familijny, przygodowy, fantasy Don Hall, Carlos López Estrada USA 2021  104 min.
17:15
Mała sala
Sound of metal
dramat, romans Darius Marder USA 2019  120 min.
18:15
Duża sala
Nomadland
dramat Chloé Zhao USA 2020  108 min.
19:30
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
20:15
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.

11 sierpnia

środa
16:00
Mała sala
po złoto
dokumentalny, biograficzny Ksawery Szczepanik Polska 2020  62 min.
16:15
Duża sala
raya
animowany, familijny, przygodowy, fantasy Don Hall, Carlos López Estrada USA 2021  104 min.
17:15
Mała sala
Sound of metal
dramat, romans Darius Marder USA 2019  120 min.
18:15
Duża sala
Nomadland
dramat Chloé Zhao USA 2020  108 min.
19:30
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
20:15
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.

12 sierpnia

czwartek
11:00
Mała sala
mój brat ściga dinozaury
familijny Stefano Cipani Włochy 2019  101 min.
16:00
Mała sala
po złoto
dokumentalny, biograficzny Ksawery Szczepanik Polska 2020  62 min.
16:15
Duża sala
raya
animowany, familijny, przygodowy, fantasy Don Hall, Carlos López Estrada USA 2021  104 min.
17:15
Mała sala
Sound of metal
dramat, romans Darius Marder USA 2019  120 min.
18:15
Duża sala
Plakat: Nenufary Moneta. Cuda z wody i światła
wystawa Giovanni Troilo Włochy 2018  87 min.
19:30
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
20:00
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.

13 sierpnia

piątek
15:45
Mała sala
po złoto
dokumentalny, biograficzny Ksawery Szczepanik Polska 2020  62 min.
16:15
Duża sala
luca
animowany, familijny, przygodowy Enrico Casarosa USA 2021  95 min.
17:00
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
18:15
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.
20:00
Duża sala
zielont rycerz
fantasy David Lowery Irlandia/USA 2021  125 min.
20:15
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.

14 sierpnia

sobota
14:45
Mała sala
Sound of metal
dramat, romans Darius Marder USA 2019  120 min.
16:15
Duża sala
luca
animowany, familijny, przygodowy Enrico Casarosa USA 2021  95 min.
17:00
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
18:15
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.
20:00
Duża sala
zielont rycerz
fantasy David Lowery Irlandia/USA 2021  125 min.
20:15
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.

15 sierpnia

niedziela
16:00
Mała sala
Ella-Bella-Bingo-B1-w-kinach
animowany Frank Mosvold, Atle Solberg Blakseth Norwegia 2020  75 min.
16:15
Duża sala
luca
animowany, familijny, przygodowy Enrico Casarosa USA 2021  95 min.
17:30
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.
18:15
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.
19:30
Mała sala
Sound of metal
dramat, romans Darius Marder USA 2019  120 min.
20:00
Duża sala
zielont rycerz
fantasy David Lowery Irlandia/USA 2021  125 min.

17 sierpnia

wtorek
11:00
Duża sala
luca
animowany, familijny, przygodowy Enrico Casarosa USA 2021  95 min.
15:00
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.
16:15
Duża sala
luca
animowany, familijny, przygodowy Enrico Casarosa USA 2021  95 min.
17:00
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
18:15
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.
20:00
Duża sala
zielont rycerz
fantasy David Lowery Irlandia/USA 2021  125 min.
20:15
Mała sala
Sound of metal
dramat, romans Darius Marder USA 2019  120 min.

18 sierpnia

środa
15:45
Mała sala
po złoto
dokumentalny, biograficzny Ksawery Szczepanik Polska 2020  62 min.
16:15
Duża sala
luca
animowany, familijny, przygodowy Enrico Casarosa USA 2021  95 min.
17:00
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
18:15
Duża sala
weselny toast
komedia Laurent Tirard Francja 2020  87 min.
20:00
Duża sala
zielont rycerz
fantasy David Lowery Irlandia/USA 2021  125 min.
20:15
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.

19 sierpnia

czwartek
11:00
Mała sala
Ella-Bella-Bingo-B1-w-kinach
animowany Frank Mosvold, Atle Solberg Blakseth Norwegia 2020  75 min.
15:45
Mała sala
po złoto
dokumentalny, biograficzny Ksawery Szczepanik Polska 2020  62 min.
16:15
Duża sala
luca
animowany, familijny, przygodowy Enrico Casarosa USA 2021  95 min.
17:00
Mała sala
berlin alexanderplatz
dramat Burhan Qurbani Niemcy, Holandia, Francja, Kanada  2020  183 min.
18:15
Duża sala
Plakat: Klimt i Schiele. Eros i Psyche
sztuka Michele Mally Włochy 2018  95 min.
20:00
Duża sala
New-Orleans_POL
dokumentalny Michael Murphy USA 2019  103 min.
20:15
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.

20 sierpnia

piątek
16:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
16:15
Duża sala
lassie
familijny, przygodowy Hanno Olderdissen Niemcy 2020  96 min.
18:00
Duża sala
ojciec
dramat Florian Zeller Wielka Brytania 2020  97 min.
18:15
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.
20:00
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
20:15
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.

21 sierpnia

sobota
16:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
16:15
Duża sala
lassie
familijny, przygodowy Hanno Olderdissen Niemcy 2020  96 min.
18:00
Duża sala
ojciec
dramat Florian Zeller Wielka Brytania 2020  97 min.
18:15
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.
20:00
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
20:15
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.

22 sierpnia

niedziela
16:00
Mała sala
klub
familijny, przygodowy Jonathan Elbers Holandia 2019  90 min.
16:15
Duża sala
lassie
familijny, przygodowy Hanno Olderdissen Niemcy 2020  96 min.
18:00
Duża sala
ojciec
dramat Florian Zeller Wielka Brytania 2020  97 min.
18:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
20:00
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
20:15
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.

24 sierpnia

wtorek
11:00
Duża sala
lassie
familijny, przygodowy Hanno Olderdissen Niemcy 2020  96 min.
16:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
16:15
Duża sala
lassie
familijny, przygodowy Hanno Olderdissen Niemcy 2020  96 min.
18:00
Duża sala
ojciec
dramat Florian Zeller Wielka Brytania 2020  97 min.
18:15
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.
20:00
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
20:15
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.

25 sierpnia

środa
16:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
16:15
Duża sala
lassie
familijny, przygodowy Hanno Olderdissen Niemcy 2020  96 min.
18:00
Duża sala
ojciec
dramat Florian Zeller Wielka Brytania 2020  97 min.
18:15
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.
20:00
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
20:15
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.

26 sierpnia

czwartek
11:00
Mała sala
klub
familijny, przygodowy Jonathan Elbers Holandia 2019  90 min.
16:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
16:15
Duża sala
lassie
familijny, przygodowy Hanno Olderdissen Niemcy 2020  96 min.
18:15
Mała sala
moja cudowna wanda
komedia, dramat Bettina Oberli Szwajcaria 2020  111 min.
20:00
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
20:15
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.

27 sierpnia

piątek
14:30
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
16:00
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.
17:15
Duża sala
czarny młyn
familijny, przygodowy Mariusz Palej Polska 2020  100 min.
18:15
Mała sala
mistrz
biograficzny, dramat Maciej Barczewski Polska 2020  91 min.
20:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
20:00
Duża sala
zupa nic
komedia obyczajowa Kinga Dębska Polska 2021  92 min.

28 sierpnia

sobota
15:45
Duża sala
czarny młyn
familijny, przygodowy Mariusz Palej Polska 2020  100 min.
16:00
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.
17:45
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
18:15
Mała sala
mistrz
biograficzny, dramat Maciej Barczewski Polska 2020  91 min.
20:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
20:15
Duża sala
zupa nic
komedia obyczajowa Kinga Dębska Polska 2021  92 min.

29 sierpnia

niedziela
15:30
Duża sala
czarny młyn
familijny, przygodowy Mariusz Palej Polska 2020  100 min.
16:00
Mała sala
operacja-mumia
Grethe Bøe-Waal Norwegia  2019  74 min.
18:15
Mała sala
mistrz
biograficzny, dramat Maciej Barczewski Polska 2020  91 min.
20:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
20:15
Duża sala
zupa nic
komedia obyczajowa Kinga Dębska Polska 2021  92 min.

31 sierpnia

wtorek
11:00
Mała sala
operacja-mumia
Grethe Bøe-Waal Norwegia  2019  74 min.
16:00
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.
16:00
Duża sala
czarny młyn
familijny, przygodowy Mariusz Palej Polska 2020  100 min.
17:45
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
18:15
Mała sala
mistrz
biograficzny, dramat Maciej Barczewski Polska 2020  91 min.
20:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
20:15
Duża sala
zupa nic
komedia obyczajowa Kinga Dębska Polska 2021  92 min.

1 września

środa
16:00
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.
16:00
Duża sala
czarny młyn
familijny, przygodowy Mariusz Palej Polska 2020  100 min.
17:45
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
18:15
Mała sala
mistrz
biograficzny, dramat Maciej Barczewski Polska 2020  91 min.
20:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
20:15
Duża sala
zupa nic
komedia obyczajowa Kinga Dębska Polska 2021  92 min.

2 września

czwartek
15:30
Duża sala
anette
dramat, muzyczny romans Leos Carax Francja/Niemcy/Belgia  2021  140 min.
16:00
Mała sala
w co graja ludzie
komedia Jenni Toivoniemi Finlandia 2020  117 min.
18:15
Duża sala
Plakat: Hitler kontra Picasso i reszta
wystawa Claudio Poli Włochy 2018  94 min.
18:15
Mała sala
mistrz
biograficzny, dramat Maciej Barczewski Polska 2020  91 min.
20:00
Mała sala
pierwsza krowa
dramat Kelly Reichardt USA 2019  121 min.
20:15
Duża sala
zupa nic
komedia obyczajowa Kinga Dębska Polska 2021  92 min.