3 marca

środa
16:30
Mała sala
komediodramat Manele Labidi Francja/Tunezja 2019  88 min.
18:15
Mała sala
dokument Stéphane Haskell Francja 2019  92 min.
18:30
Duża sala
koncert     min.
20:00
Mała sala
horror, komedia Anna Biller USA 2016  120 min.

4 marca

czwartek
12:30
Duża sala
komedia Max Barbakow USA 2020  90 min.
16:00
Duża sala
dokument Gero von Boehm USA 2020  93 min.
16:30
Mała sala
komediodramat Manele Labidi Francja/Tunezja 2019  88 min.
17:45
Duża sala
komedia Max Barbakow USA 2020  90 min.
18:15
Mała sala
dokument Stéphane Haskell Francja 2019  92 min.
20:00
Mała sala
horror, komedia Anna Biller USA 2016  120 min.

5 marca

piątek
16:15
Mała sala
dokument Stéphane Haskell Francja 2019  92 min.
16:30
Duża sala
animacja Mariusz Wilczyński Polska 2019  88 min.
18:00
Mała sala
horror, komedia Anna Biller USA 2016  120 min.
18:15
Duża sala
komedia Max Barbakow USA 2020  90 min.
20:00
Duża sala
dramat, komedia Emerald Fennell USA/Wlk.Bryt. 2020  113 min.
20:15
Mała sala
dramat Ivan Ostrochovsky Czechy/Irlandia/Słowacja 2020  80 min.

6 marca

sobota
16:00
Mała sala
animacja Rasmus A. Sivertsen Norwegia 2018  80 min.
16:30
Duża sala
animacja Mariusz Wilczyński Polska 2019  88 min.
18:00
Mała sala
komedia Elia Suleiman Francja/Turcja/Palestyna  2019  97 min.
18:15
Duża sala
komedia Max Barbakow USA 2020  90 min.
19:50
Mała sala
dramat Ivan Ostrochovsky Czechy/Irlandia/Słowacja 2020  80 min.
20:00
Duża sala
dramat, komedia Emerald Fennell USA/Wlk.Bryt. 2020  113 min.

7 marca

niedziela
16:00
Mała sala
aktorski John Sheedy Australia 2019  98 min.
16:30
Duża sala
animacja Mariusz Wilczyński Polska 2019  88 min.
18:00
Mała sala
dokument Stéphane Haskell Francja 2019  92 min.
18:15
Duża sala
komedia Max Barbakow USA 2020  90 min.
19:45
Mała sala
dramat Ivan Ostrochovsky Czechy/Irlandia/Słowacja 2020  80 min.
20:00
Duża sala
dramat, komedia Emerald Fennell USA/Wlk.Bryt. 2020  113 min.

9 marca

wtorek
16:15
Mała sala
dramat Ivan Ostrochovsky Czechy/Irlandia/Słowacja 2020  80 min.
16:30
Duża sala
animacja Mariusz Wilczyński Polska 2019  88 min.
18:00
Mała sala
horror, komedia Anna Biller USA 2016  120 min.
18:15
Duża sala
komedia Max Barbakow USA 2020  90 min.
20:00
Duża sala
dramat, komedia Emerald Fennell USA/Wlk.Bryt. 2020  113 min.
20:15
Mała sala
dokument Stéphane Haskell Francja 2019  92 min.

10 marca

środa
12:30
Duża sala
dramat, komedia Emerald Fennell USA/Wlk.Bryt. 2020  113 min.
16:15
Mała sala
dramat Ivan Ostrochovsky Czechy/Irlandia/Słowacja 2020  80 min.
16:30
Duża sala
animacja Mariusz Wilczyński Polska 2019  88 min.
18:00
Mała sala
horror, komedia Anna Biller USA 2016  120 min.
18:15
Duża sala
komedia Max Barbakow USA 2020  90 min.
20:00
Duża sala
dramat, komedia Emerald Fennell USA/Wlk.Bryt. 2020  113 min.
20:15
Mała sala
dokument Stéphane Haskell Francja 2019  92 min.

11 marca

czwartek
16:15
Mała sala
dramat Ivan Ostrochovsky Czechy/Irlandia/Słowacja 2020  80 min.
16:30
Duża sala
animacja Mariusz Wilczyński Polska 2019  88 min.
18:00
Mała sala
horror, komedia Anna Biller USA 2016  120 min.
18:15
Duża sala
komedia Max Barbakow USA 2020  90 min.
20:00
Duża sala
dramat, komedia Emerald Fennell USA/Wlk.Bryt. 2020  113 min.
20:15
Mała sala
dokument Stéphane Haskell Francja 2019  92 min.

12 marca

piątek
16:00
Mała sala
horror, komedia Anna Biller USA 2016  120 min.
16:00
Duża sala
dramat, komedia Emerald Fennell USA/Wlk.Bryt. 2020  113 min.
18:20
Mała sala
dramat Ivan Ostrochovsky Czechy/Irlandia/Słowacja 2020  80 min.
20:00
Mała sala
dokument Eliza Kubarska Polska/Niemcy/Szwajcaria 2020  98 min.
20:30
Duża sala
animacja Mariusz Wilczyński Polska 2019  88 min.

13 marca

sobota
16:00
Mała sala
horror, komedia Anna Biller USA 2016  120 min.
16:15
Duża sala
komedia Max Barbakow USA 2020  90 min.
18:00
Duża sala
dramat, komedia Emerald Fennell USA/Wlk.Bryt. 2020  113 min.
18:15
Mała sala
dramat Ivan Ostrochovsky Czechy/Irlandia/Słowacja 2020  80 min.
20:00
Mała sala
dokument Eliza Kubarska Polska/Niemcy/Szwajcaria 2020  98 min.
20:15
Duża sala
animacja Mariusz Wilczyński Polska 2019  88 min.

14 marca

niedziela
11:00
Duża sala
animacja Max Lang, Daniel Snaddon i inni Wlk. Brytania, Francja, Niemcy  2019  45 min.
15:45
Duża sala
dramat, komedia Emerald Fennell USA/Wlk.Bryt. 2020  113 min.
16:00
Mała sala
horror, komedia Anna Biller USA 2016  120 min.
18:15
Duża sala
wystawa Patricia Wheatley Wielka Brytania 2019  90 min.
18:20
Mała sala
dramat Ivan Ostrochovsky Czechy/Irlandia/Słowacja 2020  80 min.
20:00
Mała sala
dokument Eliza Kubarska Polska/Niemcy/Szwajcaria 2020  98 min.
20:05
Duża sala
animacja Mariusz Wilczyński Polska 2019  88 min.