7 października

piątek
16:15
Duża sala
johnny
biograficzny, dramat Daniel Jaroszek Polska 2022  119 min.
16:15
Mała sala
simona_B1_akcept
dokument Natalia Koryncka-Gruz Polska 2022  91 min.
18:00
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
18:30
Duża sala
io
Io
dramat Jerzy Skolimowski Polska 2022  86 min.
20:00
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
20:15
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.

8 października

sobota
11:00
Mała sala
comedy queen
familijny Sanna Lenken Szwecja 2022  93 min.
16:15
Duża sala
johnny
biograficzny, dramat Daniel Jaroszek Polska 2022  119 min.
16:15
Mała sala
simona_B1_akcept
dokument Natalia Koryncka-Gruz Polska 2022  91 min.
18:00
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
18:30
Duża sala
io
Io
dramat Jerzy Skolimowski Polska 2022  86 min.
20:00
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
20:15
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.

9 października

niedziela
16:15
Duża sala
johnny
biograficzny, dramat Daniel Jaroszek Polska 2022  119 min.
16:15
Mała sala
simona_B1_akcept
dokument Natalia Koryncka-Gruz Polska 2022  91 min.
18:00
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
18:30
Duża sala
io
Io
dramat Jerzy Skolimowski Polska 2022  86 min.
20:00
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
20:15
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.

11 października

wtorek
16:00
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
16:15
Duża sala
io
Io
dramat Jerzy Skolimowski Polska 2022  86 min.
18:00
Duża sala
johnny
biograficzny, dramat Daniel Jaroszek Polska 2022  119 min.
18:00
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
20:00
Mała sala
simona_B1_akcept
dokument Natalia Koryncka-Gruz Polska 2022  91 min.
20:15
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.

12 października

środa
12:30
Duża sala
johnny
biograficzny, dramat Daniel Jaroszek Polska 2022  119 min.
16:00
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
16:15
Duża sala
io
Io
dramat Jerzy Skolimowski Polska 2022  86 min.
18:00
Duża sala
johnny
biograficzny, dramat Daniel Jaroszek Polska 2022  119 min.
18:00
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
20:00
Mała sala
simona_B1_akcept
dokument Natalia Koryncka-Gruz Polska 2022  91 min.
20:15
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.

13 października

czwartek
16:00
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
16:15
Duża sala
io
Io
dramat Jerzy Skolimowski Polska 2022  86 min.
18:00
Duża sala
johnny
biograficzny, dramat Daniel Jaroszek Polska 2022  119 min.
18:00
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
20:00
Mała sala
simona_B1_akcept
dokument Natalia Koryncka-Gruz Polska 2022  91 min.
20:15
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.

14 października

piątek
16:15
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
16:15
Duża sala
serce dębu
dokument przyrodniczy Laurent Charbonnnier, Michael Seydoux Francja 2022  80 min.
18:00
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.
18:15
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
20:00
Duża sala
amsterdam
komedia David O.Russel USA 2022  127 min.
20:15
Mała sala
pisklę
horror Hanna Rautsi Finlandia, Szwecja 2022  86 min.

15 października

sobota
16:15
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
16:15
Duża sala
serce dębu
dokument przyrodniczy Laurent Charbonnnier, Michael Seydoux Francja 2022  80 min.
18:00
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.
18:15
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
20:00
Duża sala
amsterdam
komedia David O.Russel USA 2022  127 min.
20:15
Mała sala
pisklę
horror Hanna Rautsi Finlandia, Szwecja 2022  86 min.

16 października

niedziela
16:15
Duża sala
serce dębu
dokument przyrodniczy Laurent Charbonnnier, Michael Seydoux Francja 2022  80 min.
16:15
Mała sala
Buster
familijny Martin Miehe-Renard Dania 2021  92 min.
18:00
Duża sala
plak1at_NAPOLEON_plakat_B1.jpg_x_standa
dokument Giovanni Piscaglia Włochy 2021  100 min.
18:15
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
20:00
Duża sala
amsterdam
komedia David O.Russel USA 2022  127 min.
20:15
Mała sala
pisklę
horror Hanna Rautsi Finlandia, Szwecja 2022  86 min.

18 października

wtorek
13:30
Duża sala
serce dębu
dokument przyrodniczy Laurent Charbonnnier, Michael Seydoux Francja 2022  80 min.
16:15
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
16:15
Duża sala
serce dębu
dokument przyrodniczy Laurent Charbonnnier, Michael Seydoux Francja 2022  80 min.
18:00
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.
18:15
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
20:00
Duża sala
amsterdam
komedia David O.Russel USA 2022  127 min.
20:15
Mała sala
pisklę
horror Hanna Rautsi Finlandia, Szwecja 2022  86 min.

19 października

środa
16:15
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
16:15
Duża sala
serce dębu
dokument przyrodniczy Laurent Charbonnnier, Michael Seydoux Francja 2022  80 min.
18:00
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.
18:15
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
20:00
Duża sala
amsterdam
komedia David O.Russel USA 2022  127 min.
20:15
Mała sala
pisklę
horror Hanna Rautsi Finlandia, Szwecja 2022  86 min.

20 października

czwartek
16:15
Mała sala
plakat_dziewczyny-700x1050
komediodramat Alli Haapasalo Finlandia 2022  101 min.
16:15
Duża sala
serce dębu
dokument przyrodniczy Laurent Charbonnnier, Michael Seydoux Francja 2022  80 min.
18:00
Duża sala
apokawixa
komedia, horror Xawery Żuławski Polska 2022  110 min.
18:15
Mała sala
pasażerowie nocy
dramat Mikhaël Hers Francja 2022  111 min.
20:00
Duża sala
amsterdam
komedia David O.Russel USA 2022  127 min.
20:15
Mała sala
pisklę
horror Hanna Rautsi Finlandia, Szwecja 2022  86 min.

22 października

sobota
18:55
Duża sala
Met_22-23_MEDEA_plakat_B1
opera David McVicar USA 2022  186 min.

23 października

niedziela
16:15
Mała sala
Rodzice
obyczajowy, komedia Michela Andreozzi Włochy 2021  94 min.

25 października

wtorek
12:30
Duża sala
ania
dokument Michał Bandurski, Krystian Kuczkowski Polska 2022  86 min.

28 października

piątek
20:00
Duża sala
ania
dokument Michał Bandurski, Krystian Kuczkowski Polska 2022  86 min.

29 października

sobota
15:15
Duża sala
ania
dokument Michał Bandurski, Krystian Kuczkowski Polska 2022  86 min.
19:00
Duża sala

30 października

niedziela
16:00
Duża sala
ania
dokument Michał Bandurski, Krystian Kuczkowski Polska 2022  86 min.
20:00
Duża sala
Frankenstein_plakat_A3
sztuka teatralna Danny Boyle Wlk. Brytania    150 min.