Pozwól mi spróbować jeszcze raz

  min.

gatunek:
koncert
opis:

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa na recital Ewy Błaszczyk – znakomitej aktorki teatralnej i filmowa, pieśniarki, laureatki wielu prestiżowych nagród filmowych i teatralnych, odznaczonej również Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz srebrnym medalem „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Podczas koncertu usłyszycie piosenki napisane przez najwybitniejszych polskich i światowych mistrzów pióra m.in. Agnieszkę Osiecką, Jacka Kleyffa, Stanisława Soykę, ks. Jana Twardowskiego, Marię Pawlikowską – Jasnorzewską, Jana Wołka, Jacka Janczarskiego.

Ewa Błaszczyk nie robi zwyczajnego recitalu. Zamiast zabawiać widzów i siebie skalą wokalnych możliwości, dogadzać aktorskiej próżności, proponuje teatr. W tym teatrze piosenki to trzy-, czterominutowe opowieści o ludzkim losie. Pisane śmiechem, ale częściej łzami. Przeświadczone, że życie biegnie swoim rytmem. Nie zwolnisz go ani nie przyspieszysz. Jacek Wakar

Artystka odkrywa siebie poprzez historie, które opowiada publiczności. Łagodne, nastrojowe piosenki przeplata pełnymi dramatyzmu i energii wyznaniami głoszącymi, że mimo przeciwności losu zawsze warto walczyć o swoje życie i nie tracić nadziei. Recital adresowany jest do wszystkich osób otwartych na muzykę pełną emocji, wrażliwych na niezwykłość świata z jego jasnymi i ciemnymi barwami.