Mikołaj w Krainie Lodu 2

 105 min.

tytuł oryginalny:
Frozen 2
gatunek:
przygodowy, familijny
reżyseria:
Jennifer Lee, Chris Buck
kraj produkcji:
USA
rok produkcji:
2019
opis:

Na Niego czekamy cały rok, z Nimi nie wiedzieliśmy się aż 6 lat. Zapraszamy na spotkanie ze św. Mikołajem, Olafem, Anną i Elzą… MAMY TĘ MOC!

Program wizyty:

  • Powitanie dzieci w holu kina – św. Mikołaj

  • Szczęśliwe fotele                                                                     Jeśli to właśnie do Was uśmiechnie się szczęście pod fotelem kinowym znajdziecie zaproszenie do niezwykłej Krainy Słodkości. Na pyszny deser zaprasza nasz nowy sąsiad Same Maszkety (ul. Dolnych Wałów 8, Gliwice)

  • Kraina Lodu 2 – film na dużym ekranie

Dlaczego Elsa urodziła się z magicznymi mocami? Odpowiedź na to pytanie zagraża jej królestwu. Wraz z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszą w niezwykłą, lecz jednocześnie niebezpieczną podróż.

Kraina Lodu 2 to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2019 roku i to nie tylko przez dzieci! Historia Elsy i Anny wzruszyła dorosłych fanów animacji na całym świecie. Na drugą część musieliśmy czekać aż 6 lat. I oto nadszedł ten czas.


  • Św. Mikołaj i prezenty (dla zainteresowanych)

Uwaga, ważne! Tylko dla rodziców! Zapakowane i podpisane prezenty należy przynieść najpóźniej do 5 grudnia, do biura kina (w godz.8.00 – 18.00). Dostarczając prezent proszę wpisać się na listę u przyjmującego. Dzieci, które mają dostać prezenty od Mikołaja prosimy o pozostanie na sali po seansie.