Mikołaj i Basia 3

 50 min.

gatunek:
animacja, familijny
reżyseria:
Marcin Wasilewski
kraj produkcji:
Polska
rok produkcji:
2019
opis:

W tym dniu odwiedzą nas; Basia – ukochana przyjaciółka wszystkich przedszkolaków (również w wersji świątecznej) i długo niewidziany św. Mikołaj.

Program wizyty:

  • Powitanie dzieci w holu kina – św. Mikołaj

  • Szczęśliwe fotele                                                                     Jeśli to właśnie do Was uśmiechnie się szczęście pod fotelem kinowym znajdziecie zaproszenie do niezwykłej Krainy Słodkości. Na pyszny deser zaprasza nasz nowy sąsiad Same Maszkety (ul. Dolnych Wałów 8, Gliwice)


Basia 3 – film na dużym ekranie

Trzecia odsłona przygód ulubienicy przedszkolaków, znanej wielbicielom kultowej serii książek. W kolejnych czterech epizodach Basia, z właściwym sobie urokiem i energią, stawia czoła wyzwaniom codzienności: zmaga się z domowym bałaganem, radzi sobie z kolejnymi obowiązkami, nawiązuje nowe przyjaźnie i przygotowuje się do Świąt.

Zestaw czterech odcinków: „Basia i bałagan”, „Basia i Mama w pracy”, „Basia i Titi”, „Basia i Boże Narodzenie”

Kategoria wiekowa: 4+


  • Św. Mikołaj i prezenty (dla zainteresowanych)

Uwaga, ważne! Tylko dla rodziców! Zapakowane i podpisane prezenty należy przynieść najpóźniej do 5 grudnia, do biura kina (w godz.8.00 – 18.00). Dostarczając prezent proszę wpisać się na listę u przyjmującego. Dzieci, które mają dostać prezenty od Mikołaja prosimy o przejście (wraz z rodzicami) na dużą salę, po seansie.