Fundacja „Nadzieja-Dzieci” – koncert charytatywny, grupa PECTUS

  min.

gatunek:
koncert
opis:

Fundacja „Nadzieja – Dzieci” od blisko 20 lat działa na rzecz niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z Gliwic, Zabrza, powiatu gliwickiego i regionu. Jej celem jest niesienie pomocy osobom pokrzywdzonym przez los, oraz dostosowywanie do aktywności zawodowej osób niepełnosprawnych.

Fundacja jest organizatorem Zakładu Aktywności Zawodowej, w którym zatrudnionych jest ponad 100 pracowników o znacznym stopniu niepełnosprawności. Jest to największy ZAZ w Polsce. To jedna z nielicznych Fundacji, w której Zarząd i Rada pracują społecznie, dzięki czemu wszystkie zebrane podczas akcji charytatywnych środki przeznaczane są na działalność statutową.

Kupując bilety na koncert 9 grudnia będziecie mogli wesprzeć działania Fundacji i jej podopiecznych. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie przebojowa, wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami grupa PECTUS.

Pochodząca z języka łacińskiego, oznaczająca „siłę woli, hart ducha i upór w dążeniu do celu”, nazwa zespołu doskonale harmonizuje z działaniami Fundacji. Zapraszamy na wieczór pełen przebojowej muzyki i niezapomnianych wrażeń