ESL One Cologne 2015 | CS:GO

 180 min.

gatunek:
transmisja eSport
opis:

Turniej, podczas którego najlepsi zawodnicy będą grali w Counter Strike: Global Offensive (grę, która stała się podstawą e-sportu) będzie transmitowany z Kolonii na cały świat. 


Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) – wieloosobowa gra komputerowa z gatunku first-person shooter. Jest to najnowsza część serii Counter-Strike.

Rozgrywka w Counter-Strike’u opiera się na walce antyterrorystów z terrorystami, w której jedna ze stron musi bronić bombsite’u (miejsce gdzie podkłada się bombę) lub uwolnić zakładników, a druga podłożyć bombę albo pilnować zakładników.

Counter Strike został stworzony z myślą o grze w sieci. Gra dostała wsparcie od Valve Software, dzięki czemu jest ciągle uaktualniania i została włączona do projektu Steam. Counter-Strike dość szybko zyskał ogromną popularność i stał się platformą turniejową na imprezach e-sportowych.


Za transmisje odpowiada BY EXPERIENCE, pionier i światowy lider w dziedzinie transmisji na żywo różnych wydarzeń do kin, m.in. przedstawień operowych, baletowych czy spektakli teatralnych. Nad całością projektu czuwają merytorycznie ESL (www.eslgaming.com) oraz Intel® Extreme Masters


Transmisja w języku angielskim.