DZIECIECY SALONIK FILMOWY z Jarosławem Boberkiem

 39 min.

tytuł oryginalny:
Skrzydlaty idol, U miśków na urodzinach, Apolejka i jej osiołek
gatunek:
animacja
reżyseria:
Elżbieta Wąsik, Maciej Kur, Marcin Graj, Joanna Jasińska-Koronkiewicza
kraj produkcji:
Polska
rok produkcji:
2014
opis:

Jedna z czołowych postaci polskiego dubbingu, aktor filmowy, teatralny, reżyser dubbingu. To jego głosem po polsku od lat mówi Kaczor Donald. Król Julian z Madagaskaru dzięki jego interpretacji stał się postacią kultową. Telewidzom znany  m.in. z roli policjanta w serialu Rodzina Zastępcza. Gościem poranka będzie JAROSŁAW BOBEREK.


Na filmowy deser przygotowaliśmy bajki, w których będzie można usłyszeć głos naszego gościa – filmy z lubianej serii Hip- Hip i Hurra oraz najnowszą produkcję z cyklu Baśnie i bajki polskie  – Apolejka i jej osiołek.

SKRZYDLATY IDOL                                                                                        Nieustraszeni detektywi zostają zatrudnieni jako ochroniarze przy audycji „Ptasi idol”, dzięki czemu dowiedzą się – a razem z nimi mali widzowie – wielu ciekawostek o różnych gatunkach ptaków. To jest przykładowy tekst. Kliknij tutaj, aby go zmienić..


U MIŚKÓW NA URODZINACH                                                                                      Żona pana Misia urządza urodziny, na które zaprasza kilku swoich krewnych. Ku zdumieniu jej męża zjeżdżają się jacyś dziwni przebierańcy! Dzięki pracy i wiedzy detektywów pan Miś dowie się, że to nie przebierańcy, tylko prawdziwi kuzyni z rodziny niedźwiedziowatych: niedźwiedź polarny, panda wielka i wargacz.


APOLEJKA I JEJ OSIOŁEK                                                                                  Opowieść o tym, że wdzięk, skromność i afirmacja życia przynoszą szczęście… Baśń Marii Krüger urzeka prostotą, skromnością i siłą przekazu. W wysokiej wieży żyje królewna Apolejka. Do jej komnaty prowadzi sto siedemdziesiąt sześć stopni krętych schodów, dlatego Apolejka bardzo nie lubi schodzić do ogrodu. Aż pewnego razu słyszy, że ktoś śpiewa o niej piosenkę, widzi Królewicza, ale kiedy zbiega z wieży, przy studzience stoi nie Królewicz, tylko Osiołek…Jak na nasze poranki przystało mamy dla was niespodziankę – KONKURS Z MINKĄ. O szczegółach konkursu dowiecie się podczas spotkania. Do wygrania zaproszenia do Minka Cafe.