Andre Rieu. Niech znów nastaną szczęśliwe dni!

 180 min.

tytuł oryginalny:
Andre Rieu. Happy Days Are Here Again
gatunek:
retransmisja koncertu
kraj produkcji:
Holandia
rok produkcji:
2022
napisy:
polskie
opis:

Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Nowy letni koncert będzie nosił znamienny tytuł „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” i – jak działo się to wcześniej – zostanie retransmitowany do kin na całym świecie.

Na kolejny show holenderskiego artysty złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią również niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie.

Mówi się, że im dłużej na coś czekamy, tym większą sprawia nam to radość. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem!