O!PLA 2019 | Animowany wideoklip, animowane fraszki i formaniny

 125 min.

gatunek:
krótki metraż
reżyseria:
różni
kraj produkcji:
Polska
rok produkcji:
2018
opis:

ANIMOWANY WIDEOKLIP | oficjalne animowane teledyski zrealizowane na zamówienie, w tym wideoklipy nieoficjalne, ale posiadające zgodę na wykorzystanie muzyki.


ABOP (2018, 3’30”) > Kijek / Adamski | Tunng


BÓSTWA (2018, 4’41”) > Łukasz Rusinek | Żywiołak


CROSSFIRE (2017, 4’31”), Aleksandra Lekszycka (PJATK Warszawa) | Stephen


HANZZA (2018, 5’35”), Krystian Grzywacz | Pokusa


KĘSY (2018, 03’30”), Magdalena Pilecka | Bovska


KLATKI (2018, 2’42”), Magdalena Marchocka (UAP Poznań) | Kapela Wolne Obroty


KOSMICZNA KARETKA (2018, 4’05”), Grażyna Rigall & Konrad Kulczyński | Nawrocki & Dobrzy Ludzie


KURIOZALNE BUTY (2018, 05’03”), Maciej Bednarek | Elektronikt


LULLABY (2018, 5’45”), Martyna Koleniec | Aviations


MAN IN THE MOON (2017, 3’30”), Tomek Ducki | LCAW


POLOWANIE NA TYGRYSA (2018, 02’23”), Maciej Buchwald | Młynarski-Masecki Jazz Camerata Varsoviensis


SEAN LAMH (2018, 04’14”), Paweł Kleszczewski & Katarzyna Zimnoch | Daragh Slacke


TADEK PALIWODA (2018, 03’55”), Michał Rychławski | Pięć Dwa


TAMA (2018, 2’22”), Kamil Wójcik | Sobotni Rosół


WYSPY CHŁODNE (2017, 3’37”), Sonia Skowronek | Niemoc

Szczegółowe opisy filmów oraz sylwetki reżyserów można znaleźć TUTAJ



ANIMOWANE FRASZKI | filmy animowane na dowolny temat trwające od 1 do 90 sekund.


CUMULUS (2019, 00’35”), Michał Socha


DAD! (2018, 00’44”), Piotr Baranowski


LOVE BOMB (2018, 1’), Łukasz Pallado


PARALIŻ (2018, 00’55”), Konrad Ożgo


POLITYCY (2018, 00’03”), Monika Kuczyniecka


RYBKA SEM (2016, 1’02”), Kornii Tsoi (WA UMCS Lublin)


RYTM I ARYTMIA (2017, 00’48”), Jakub Rybak (WSUO Opole)


ŚNIADANIE (2018, 01’14”), Bartosz Zarzycki (UAP Poznań)

Szczegółowe opisy filmów oraz sylwetki reżyserów można znaleźć TUTAJ


FORMANIMY | animacje abstrakcyjne i animacje eksperymentalne.


1kg PC (2018, 10’), Krystian Grzywacz | Paulina Czerek (Beniovska)


25/25 (2018, 4’20”), kinoMANUAL (Aga Jarząb, Maciek Bączyk)


CTRL + C (2017, 2’), Kamila Kasprzykowska


DESIRE (2017, 01’50”), Małgorzata Seidel, Aleksandra Duda


MARBLES (2018, 5’13”), Natalia Spychała (PWSFTviT Łódź)


POMROKA (2018, 9’50”), Michał Przyszlak (WSUO Opole)


PUŁKA (2018, 02’03”), Kacper Mutke, Małgorzata Pawińska


ROK (2018, 11’40”), Małgorzata Bosek-Serafińska (Serafiński Studio)


WAHADŁO (2017, 04’26”), Mateusz Domeradzki (WSUO Opole)

Szczegółowe opisy filmów oraz sylwetki reżyserów można znaleźć TUTAJ

Wydarzenie archiwalne