Winni | Klub Wysokich Obcasów

Gutek Film oraz magazyn „Wysokie Obcasy” zapraszają na kolejną odsłonę Klubu Filmowego „Wysokich Obcasów”. DKF „Wysokich Obcasów” to szansa dla kinomanów na obejrzenie przedpremierowo najnowszych filmów z oferty Gutek Film. Podczas seansów kinomani mają szanse wygrać płyty DVD z filmami z Oferty GF jak również uzyskać zniżkę na seans – wystarczy pojawić się z egzemplarzem magazynu Wysokie Obcasy. Po filmie zapraszamy na rozmowę.


Goście: dr Karolina Zalewska-Łunkiewicz (Psycholog, terapeuta psychodynamiczny, socjoterapeuta.Uniwersytet SWPS).

Psycholog, psychoterapeutka psychodynamiczna, socjoterapeutka. Adiunkt w Uniwersytecie SWPS na Wydziale w Katowicach.  Interesuje się aspektami rozwoju osobistego w tym dotyczącymi ról płciowych, adaptacji i funkcjonowania społecznego osób doświadczających zaburzeń psychicznych oraz przeżywających sytuacje kryzysowe, prowadzi w tych obszarach badania naukowe.  Realizowała warsztaty w ramach programu Erasmus + w Center for Transdisciplinary Gender Study na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie. Autorka i współautorka artykułów z zakresu psychologii klinicznej i społecznej w czasopismach krajowych i o zasięgu międzynarodowym oraz rozdziałów monografii. Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku,  Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gliwicach oraz Feniks - Centrum Leczenia Depresji i Nerwic "Sikornik". Współpracuje z Ośrodkiem Terapii Rodzin i Par w Gliwicach.
Na Uniwersytecie SWPS prowadzi zajęcia z zakresu umiejętności klinicznych, diagnozy psychologicznej oraz prewencji zaburzeń i promocji zdrowia psychicznego.

Partnerzy: