AMOK online | zaproś nas do domu

Jeśli stęskniliście się za oglądaniem razem z nami filmów, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Od 21 maja za pomocą platformy MOJEeKINO.PL, możecie oglądac filmy w Kinie AMOK w swoim domowym zaciszu.

Wirtualne sale kinowe Stowarzyszenia Kin Studyjnych

W czasie kwarantanny spowodowanej epidemią wirusa SARS-CoV-2 działalność wszystkich kin została zawieszona do odwołania. Od blisko dwóch miesięcy żyjemy w świecie bez bliskości kultury, spotkań i rozmów, bez emocji, jakie wywołuje w nas ciemna sala kinowa.

Wychodząc naprzeciw potrzebom dzielenia się owymi emocjami, wspólnego doświadczenia i przeżywania wysokiej kultury Stowarzyszenie Kin Studyjnych powołuje do życia platformę kin studyjnych - MOJEeKINO.PL.

 Stowarzyszenie zaprosza fanów małych, przytulnych kin z niebanalnym repertuarem na największą w Polsce platformę zrzeszającą kilkadziesiąt kin, dzięki której widzowie znów mogą poczuć namiastkę prawdziwego filmowego doświadczenia. Spośród listy kin znajdujących się na platformie warto wybrać swoje ulubione i cieszyć się jego pieczołowicie przygotowaną ofertą promującą kino arthouse’owe. 

Podobnie jak w kinie tradycyjnym repertuar będzie cyklicznie zmieniany, ale także wzbogacany o wydarzenia dodatkowe – spotkania z twórcami, warsztaty, pokazy edukacyjne, a nawet festiwale filmowe.

Platforma przystosowana będzie dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu – część filmów wyświetlanych będzie z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących.

Odliczajmy wspólnie do startu https://mojeekino.pl/show/kino-amok-gliwice

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Działalność platformy rozpocznie wydarzenie bez precedensu - pierwszy w Polsce w całości zrealizowany on-line festiwal filmów fabularnych 26. WIOSNA FILMÓW

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Partnerami projektu MOJEeKINO.PL są Polska Akademia Filmowa, Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Fundacja Kultury Bez Barier.Projekt realizowany jest przy wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.


To jest przykładowy tekst. Kliknij tutaj, aby go zmienić..