Przytulam, bo lubię

Weź udział w konkursie plastycznym, wygraj nagrody, przyjdź na wyjątkowy seans.

PRZYTULAM, BO LUBIĘ
ogólnopolski projekt inspirowany nowym serialem animowanym dla dzieci

"Konkurs plastyczny i specjalne seanse filmowe to elementy składowe projektu, który będzie realizowany do 14 maja w kilkudziesięciu miejscowościach i miastach na terenie kraju. Projekt PRZYTULAM , BO LUBIĘ powstał z prostego założenia: wierzymy, że małe gesty i słowa odgrywają ogromną rolę w budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z innymi ludźmi. I mamy świadomość tego, że w codziennej gonitwie tę prostą prawdę powinniśmy sobie przypominać. I powinniśmy jej uczyć nasze dzieci."


                                                                                             MOMAKIN - organizator akcji

  1. Konkurs plastyczny kierowany jest do dzieci
    w wieku od 3 do 10 lat,
    zarówno uczestników indywidualnych, jak i grup zorganizowanych, np. z przedszkoli.
  2. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu kreatywnej i kolorowej pracy, obrazującej stwierdzenie: „Przytulam, bo lubię”.Technika i forma realizacji zadania konkursowego są dowolne – liczy się pomysłowość i jakość wykonania.
  3. Prace konkursowe należy dostarczyć na adres: KINO AMOK (Teatr Miejski w Gliwicach), ul. Dolnych Wałów 3, 44-100 Gliwice, do dnia 9  maja 2017.
  4. Imiona i nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone na stronie internetowej kina Amok (www.amok.gliwice.pl) oraz telefonicznie do dnia 11 maja 2017.
  5. Uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu nastąpi w dniu 14 maja 2017 roku, podczas Dziecięcego Saloniku Filmowego. Zwycięzcy konkursu otrzymają bezpłatne wejściówki na poranek (w tym na projekcję trzech odcinków serialu Przytul mnie) oraz gadżety związane z filmem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Newsletter

zapisz się